ردکردن این

عاملیت فروش محصولات KDT

دوربین مداربسته اسپید دام کی دی تی

دو سال گارانتی نقره ای بدون قید و شرط کی دی تی

دستگاه دزدگیر واردن

اولین دستگاه دزدگیر دارای نمایشگر رنگی LCD و 24 ماه گارانتی

محصولات جدید

راهکار ساده برای افزایش امنیت خانه

یک سیستم ضد سرقت، معمولاً از حسگرها، دوربین‌ها و … تشکیل شده است و با یک مکانیزم کاملاً هوشمند تا حد خیلی زیادی از نفوذ جلوگیری می‌کند.

GENIUS

محصولات این شرکت دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. محصولات Genius جز برندهای توصیه شده توسط افراد حرفه ای، برای خرید یک محصول قابل اطمینان و با کیفیت می باشد.محصولات جنیوس در ایران توسط نماینده رسمی این شرکت در ایران یعنی متم اف (مرکز توسعه محصولات اداری و فناوری) گارانتی و پشتیبانی می شوند. متم اف یکی از شرکت های با سابقه (40 سال) در زمینه ارائه خدمات گارانتی در ایران به شمار می آید.

PARADOX

شرکت پارادوکس تولید کننده محصولات حفاظت و ایمنی از جمله انواع دزدگیر پارادوکس می باشد که در فضاهایی مانند بانک ها، مراکز نظامی و دولتی، منازل و همینطور اماکنی که نیاز بالایی به امنیت دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پارادوکس خدمت رسانی و ساخت محصولاتی با کیفیت بالا و خلاقانه برای مشتریان خود در سر تا سر دنیا را هدف اصلی خود به شمار می آورد.

WARDEN

دارای اولین دستگاه دزدگیر دارای نمایشگر رنگی LCD (فارسی و انگلیسی) و اولین دستگاه دارای قابلیت ثبت ریموت از راه دور ، دارای 4 زون سیمی و 30 زون بی سیم با قابلیت تنظیم در ده ها حالت مختلف و قابلیت ضبط بیش از ده پیام صوتی برای ارسال کامل وقایع به صورت صوتی

دوربین های مداربسته

تکنیکی نوین در عرصه حفاظت و امنیت – فروش برترین برندها با نازلترین قیمت
نصب و راه اندازی تخصصی توسط کارشناسان مجرب
نمایندگی رسمی محصولات: PARADOX-SILEX-GENIUS-SAMONIC
عاملیت فروش : KDT-SAMSUNG-PANASONIC

اشتراک درخبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار در اینجا ثبت نام کنید.